Blog
Blog
Atölyemiz Canımızda Bir İlk
Atölyemiz Canımızda Bir İlk
12 Mayıs 2018, 12:57

YAZ DERSİ KAYITLARI AÇILDI 

Atölyemiz Canımız Modern Stil Gümüş Takı Üretim Dersleri Yaz Dönemi Başlıyor.

Kış ve bahar sezonunda derslerine full kadro devam eden Atölyemiz Canımız, yeni projesi olan Atölyede Yaz Dersleri ni hayata geçiriyor.

 

Gümüş takı üretim üzerine sadece hobi amacıyla açılacak eğitim 06.07.2018 Cuma günü başlayacak  ve 05.09.2018 tarihinde sona erecek. 2 ay sürecek olan eğitimlerin kayıtları  başladı. Katılımcıların haftada 1 gün dahil olabileceği program o gün için 4 saat sürecek.  Cuma ve cumartesi olmak üzere 2 oturumdan oluşacak atölye derslerinde katılımcı kendisi için uygun olan bir günü seçebilecek. Eğitimlere katılmak için her hangi bir şartın aranmadığı dersler için istekli olmanız yeterli.

Eğitimlere katılmadan önce kursiyerin almakla yükümlü olduğu bakır(1 plaka), pirinç(1plaka), kıl testeresi kılı(1 set), matkap ucu(3 farklı boy) gibi malzemeler Atölyemiz Canımız tarafından yaz derslerine özel olarak kayıt yaptıran öğrenci için ücretsiz tedarik edilecektir. Daha fazla malzeme ihtiyacı olan öğrenci eğer isterse Atölyemiz Canımız dan malzemelerini satın alabilecek.

Devamlılık problemi olmadan (Öğrencinin gelemediği gün ders işlenmiş sayılmayacak) öğrenci kuru tamamlayabilir. Yaz eğitiminin sonunda katılımcıya Katılım Sertifikası verilir. Eğitim süresince öğrencinin ürettiği gümüş takı tasarımları ve diğer malzemelerden ürettiği tüm tasarımlar yine öğrencinin kendisinde kalacaktır.

Eğitimlerde katılımcılara modern stilde gümüş takı yapım teknikleri öğretilecek. Özellikle eğitimde kıl testeresi ile metal kesim teknikleri gösterilecek ve bu teknik doğrultusunda kursiyerin üretim yapması teşvik edilecektir.

Detaylı bilgi almak için

Ders Aylık Ücreti ( 530TL+KDV)

KAYIT İÇİN:

05074840249 – info@atolyemizcanimiz.com

Adres: 1775/4 sok. No:5 Da:A Karşıyaka/İZMİR

Atölyemiz Canımız Online Satış Mağazası İçin TIKLAYIN 

Atölyemiz Canımız ı Instagramdan takip etmek için TIKLAYIN

Uzun Dönem Atölye Eğitimleri Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN