Hakkımızda
Hakkımızda

ATÖLYEMİZ CANIMIZ,  Aralık 2007 yılında tasarımcı Işıltan Irmak tarafından kurulmuş takı ve obje tasarım ve üretim atölyesidir. Atölyenin kuruluş amacı, kendileri için özel sipariş vermek isteyenlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekti. Özellikle internet ortamında sipariş almaya endeksli bir politika sergileyen atölye bu konudaki inovasyonu güçlü öncü firmalardandır. 

 

Uzun bir süredir obje ve takı ürünleri sipariş üzerine çalışmalarına devam eden atölye, 2011 yılında hizmetlerine modern kuyumculuk alanında özel ders verme - workshop seçeneğini de eklemiştir. Atölyemiz Canımız birçok atölyenin cesaret edemediği bu girişim ile sadece üretim alanında kendini sınırlamayıp eğitime de önem verdiğini göstermiştir. 6 yıldır eğitimlerine devam eden atölye bu konuda İzmir’de katılımcı oranı en yüksek atölye olma başarısını elde etmiştir. Hobi ve sosyalleşme amaçlı bu eğitimlere hemen her sektörden kişiler ilgi göstermektedir. Bununla yetinmeyip, katılımcılarına ileri düzey modern kuyumculuk tekniklerini de öğreterek isteyen kişileri tasarım piyasasına tasarımcı olarak yetiştirmiş ve yetiştirmeye de devam etmektedir. 

 

Hem sipariş hem de atölye derslerindeki başarılı hamlelerin akabinde 3. hizmetini de işleme almışlardır. Bu da online üzerinden satış mağazası hizmetidir. Bu hizmet ile amaçlanan; Atölyemiz Canımız ailesine bağlı çalışan başta kurucu Işıltan Irmak olmak üzere birçok tasarımcının tasarım ürünlerini bu sanal mağaza ile nihai müşteriye ulaştırmaktır. Neticede sanatçı, modacı, tasarımcı, mimar ve mühendis gibi kimliklere sahip kişilerden oluşan Atölyemiz Canımız tasarım grubu, bu çok yönlü karakterini tasarımlarına da yansıtmayı başarmıştır. Ayrıca bu kolektif yapı, farklı stile sahip müşteri profilini tek çatı altında toplamayı başarmıştır. 

 

Atölyemiz Canımız, hizmetlerine ve tasarım arenasındaki yeniliklerine devam ederek bu alanda ailesine katacağı yeni tasarımcılar ile büyüme devam etmeyi amaçlamaktadır.